15000000
Description

Ranchero

House -

TATLI
KEBAP & DÖNER
SOKAK LEZZETLERİ
TEKSTİL & GİYİM

RANCHERO

Türkiye’deki gerçek Meksikalı

Meksika mutfağının orijinal lezzetlerini Türkiye’deki sevenleriyle buluşturmak için 2005  yılında kurulan Ranchero , Meksikalı-Türk bir aile olarak Meksika kültürünü ve yemeklerini, yerelliğinin avantajlarını da  kullanarak Türkiye’de en başarılı şekilde temsil etmek ve misafirleriyle buluşturmak için İstabul’da başladığı yolcuğuna Ankara ve diğer şehirlerde büyüme hedefiyle devam etmektedir.

Ranchero’nun menüsü, Meksika mutfağının en lezzetli ve özgün lezzetlerini sunmaktadır. Tacos, nachos, quesadillas, fajitalar , akollü – alkolsüz içecekler  ve daha fazlası misafirlerinin damaklarını şenlendirmektedir. Her biri özenle hazırlanan yemekler, geleneksel tariflere sadık kalırken modern bir dokunuşla sunulur.Meksika mutfağı dünya genelinde büyük bir popülerliğe sahiptir. Tacos, burritos ve  nachos gibi Meksika yemekleri birçok insanın favorisi olmakla beraber her geçen gün bu mutfağa ilgi de artmaktadır. Ranchero da yaklaşık 20  yıldır gelen tecrübesi ve  sektörde bilinirliği ile öncü markalar arasında yer almaktadır.

Müşterilerine lezzetli mutfağında büyüleyici bir  Meksika lezzetleri deneyimi sunan Ranchero’nun  kalitesiyle yatırımınızı Franchize farkıyla buluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞUBE SAYISI: 27
KURULUŞ YILI: 2013
ORTALAMA M²: 400
ROYALTY: 5%
YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ: ORTALAMA 18 AY

Franchize’ı Olmak

İSTİYORUM

Franchize’ı Olmak

İSTİYORUM

Property Features
  • House