3500000
Description

Pizza Il Forno

House -

TATLI
KEBAP & DÖNER
SOKAK LEZZETLERİ
TEKSTİL & GİYİM

PIZZA IL FORNO

Her şey bir ısırıkla başladı!

Türkiye ‘de pizza denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Pizza Il Forno, İtalyan mutfağının özgün ve lezzetli tatlarına 10 yılı aşkın süredir ev sahipliği yapmaktadır. Pizza Il Forno  Ayda 150.000’den fazla  pizzayı Ankara, İstanbul , Eskişehir, Samsun ve Isparta’da pizza severlerle buluşturuyor.

Pizza il Forno, en taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan pizza çeşitleri ile misafirlerini büyülüyor. Sıcacık fırınlardan çıkan nefis pizzaları, her diliminde İtalya’nın tazeliğnii ve lezzetini  yansıtmaktadır. Pizza il Forno’nun menüsü, her damak zevkine uygun seçenekler sunar. Geleneksel Margherita’dan lezzetli Pepperoni’ye, sebzeli ve deniz ürünlü pizzalardan özel soslar ve garnitürlerle özelleştirilebilen pizzalara kadar birçok seçenek mevcuttur. Ayrıca, taze salatalar, makarnalar ve İtalyan tatlıları alkollü – alkolsüz içecekler de menüde yer alıyor.

Pizza il Forno ailesine katılmak ister misiniz? Kendi pizza restoranınızı açmak veya mevcut işletmenizi franchise olarak dönüştürmek için bize katılın. Size İtalyan mutfağının sırlarını öğretmek ve başarılı bir işletme kurmanız için gereken desteği sağlamak için Franchize tecrübesiyle buradayız.

ŞUBE SAYISI: 27
KURULUŞ YILI: 2013
ORTALAMA M²: 400
ROYALTY: 5%
YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ: ORTALAMA 18 AY

Franchize’ı Olmak

İSTİYORUM

Franchize’ı Olmak

İSTİYORUM

Property Features
  • House