20000000
Description

IF Sokak

House -

TATLI
KEBAP & DÖNER
SOKAK LEZZETLERİ
TEKSTİL & GİYİM

IF SOKAK

20+ Tecrübe & Sponsorluklar

Şube başına ortalama 1000 kişilik sirkülasyon potansiyeline sahip, Sokak konseptinin öncü markası olan ve  sektörde yıllardır gelen tecrübesiyle sponsorluk desteklerini de bünyesinde barındıran IF Sokak,  Türkiye pazarı ve Global pazarda daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

IF Sokak Lezzetleri, sektörde yenilikçi adımları ve her geçen gün büyüyen şubeleriyle sektörünce öncü konumdadır. Kaliteli yemekler ve sokak konseptinde benzersiz  müşteri deneyimi  IF Sokak Lezzetleri ile eş anlamlı hale gelmiştir.

Misafirlerine sokak lezzetleri, dünya mutfağından çeşitler , alkollü – alkolsüz  içecekler  ve her geçen gün büyüyen menüsüyle geniş bir yelpaze sunmakta  olan IF Sokak buna paralel olarak büyük bir müşteri portföyüne hitap etmektedir.

Bu güne kadar müşteri memnuniyetine verdiği önem ve bunu destekleyen yüksek kalite standartıyla her geçen gün büyüyen marka sadakatine sahip müşteri potansiyeli ile sektörün öncüsü konumunda olan  bu oluşumda  yerinizi almanız için Franhchize  tecrübesiyle yanınızdayız.

ŞUBE SAYISI: 27
KURULUŞ YILI: 2013
ORTALAMA M²: 400
ROYALTY: 5%
YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ: ORTALAMA 18 AY

Franchize’ı Olmak

İSTİYORUM

Franchize’ı Olmak

İSTİYORUM

Property Features
  • House